|
?
Przecież w stowarzyszeniu płaci się składki, najlepiej na rachunek. Jakie dowody wpłaty, skoro w stowarzyszeniu będą widzieli, kto z członków wpłacił, a kto nie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|