Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83498
Stary 19.07.2018, 11:46
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
!!IRIVER!!
"Szkoda Franka, mega pozytywny gość. Mam nadzieję, że powód jest taki jak podał..."


Levis88

"Mam nadzieję, że ściemnił i z jego córką wszystko ok. Dzięki za grę. Klasa".


Z jednej strony zdrowie i życie powinny być najważniejsze. Ale z drugiej... "Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego".



Nie żebym się kogokolwiek czepiał. Po prostu wyszła piękna kontrastowa opozycja, nie mogłem tego nie wyłapać.

To nie tak, żebym miał na myśli, że fajnie aby córka Frana była chora... bardziej chodziło mi o to, że nie chciałbym by odchodził dlatego że tu jest taka chujoza.
Odpowiedz cytując