Harcownik napisał(a):

!!IRIVER!!
"Szkoda Franka, mega pozytywny gość. Mam nadzieję, że powód jest taki jak podał..."
Levis88
"Mam nadzieję, że ściemnił i z jego córką wszystko ok. Dzięki za grę. Klasa".
Z jednej strony zdrowie i życie powinny być najważniejsze. Ale z drugiej... "Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego".
Nie żebym się kogokolwiek czepiał. Po prostu wyszła piękna kontrastowa opozycja, nie mogłem tego nie wyłapać.
|

To nie tak, żebym miał na myśli, że fajnie aby córka Frana była chora... bardziej chodziło mi o to, że nie chciałbym by odchodził dlatego że tu jest taka chujoza.
