Temat: ReymonTTa22
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 19.07.2018, 11:07
To jest jeden z lepszych pomysłów ostatnimi czasy, wiele osób przyciągnęłaby możliwość "rządzenia" w klubie za pośrednictwem wyboru 1 członka zarządu.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 19.07.2018 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując