Arked napisał(a):

Ale Ondraska to wy szanujcie bo lepszego środkowego napastnika mieć długo nie będziemy. Jeszcze za nim zapłaczemy w grudniu 
Mam nadzieję, że Imaz i Basha nie podążą drogą reszty hiszpańskiego zaciągu bo nędza kadrowa osiągnie wtedy poziom krytyczny.
|
Liczę, że odpali, bo mimo wszystko ma swoje atuty. Silny, nieźle gra głową, potrafi się zastawić. Jak byłby w formie, mógłby robić grę z przodu dla skrzydłowych. Tak czy inaczej, najbardziej wartościowy obecnie napastnik w naszej kadrze.