Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83496
Stary 19.07.2018, 09:33
Arked napisał(a):Wyświetl post
Ale Ondraska to wy szanujcie bo lepszego środkowego napastnika mieć długo nie będziemy. Jeszcze za nim zapłaczemy w grudniu

Mam nadzieję, że Imaz i Basha nie podążą drogą reszty hiszpańskiego zaciągu bo nędza kadrowa osiągnie wtedy poziom krytyczny.
Liczę, że odpali, bo mimo wszystko ma swoje atuty. Silny, nieźle gra głową, potrafi się zastawić. Jak byłby w formie, mógłby robić grę z przodu dla skrzydłowych. Tak czy inaczej, najbardziej wartościowy obecnie napastnik w naszej kadrze.
Odpowiedz cytując