Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83495
Stary 19.07.2018, 09:23
Ale Ondraska to wy szanujcie bo lepszego środkowego napastnika mieć długo nie będziemy. Jeszcze za nim zapłaczemy w grudniu

Mam nadzieję, że Imaz i Basha nie podążą drogą reszty hiszpańskiego zaciągu bo nędza kadrowa osiągnie wtedy poziom krytyczny.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując