Temat
:
[I KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 21 lipca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
#
19
19.07.2018, 08:57
To, że będzie grał przynajmniej na takim poziomie, jak w pierwszym sezonie w Wiśle.
Booze1988