Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83494
Stary 19.07.2018, 08:44
!!IRIVER!!
"Szkoda Franka, mega pozytywny gość. Mam nadzieję, że powód jest taki jak podał..."


Levis88

"Mam nadzieję, że ściemnił i z jego córką wszystko ok. Dzięki za grę. Klasa".


Z jednej strony zdrowie i życie powinny być najważniejsze. Ale z drugiej... "Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego".



Nie żebym się kogokolwiek czepiał. Po prostu wyszła piękna kontrastowa opozycja, nie mogłem tego nie wyłapać.
Odpowiedz cytując