|
Ciekawe jaki faktyczny powód rozstania - czy te kłopoty rodzinne były aż tak poważne, czy jednak miał za wysoki kontrakt i wyperswadowaliśmy mu grę u nas. Tak czy inaczej szkoda, bo choć miewał kontuzje w zeszłym sezonie, to jednak gdy grał to zawsze na dobrym poziomie.
|