Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
Od: 03.2017
Offline
#
83489
18.07.2018, 21:43
Przypomnicie mi ile zarabia Zdenek ?
Odszedł Fran, odszedł z klasą, powodzenia !
CrazyBoy96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CrazyBoy96
Znajdź inne posty napisane przez CrazyBoy96