Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
83488
18.07.2018, 20:37
arti
napisał(a):
Najpewniej za darowanie zaległości
Ja mam wrażenie, że jak ktoś odchodzi za darowanie zaległości to i tak zaraz od Wisły się będzie domagał kasy, przyznają mu rację i do tego będziemy płacili i nie będziemy go mieli...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer