Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83488
Stary 18.07.2018, 20:37
arti napisał(a):Wyświetl post
Najpewniej za darowanie zaległości
Ja mam wrażenie, że jak ktoś odchodzi za darowanie zaległości to i tak zaraz od Wisły się będzie domagał kasy, przyznają mu rację i do tego będziemy płacili i nie będziemy go mieli...
Odpowiedz cytując