AgresywnyChomik napisał(a):

Fran odchodzi, wielka szkoda.
Marzena jest w cugu same dobre wiadomosci ostatnio.
Ta passa sie nigdy nie skonczy
|
Faktem jest, że od meczu z Górnikiem same gongi i to na duuużą skalę.
Jeżeli w najbliższym czasie nie wydarzy się nic pozytywnego to strach się bać.