Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
83481
18.07.2018, 19:28
Lao
napisał(a):
Ja mam nadzieje, że Imaz jednak odejdzie za gotówkę, jednak jakieś tam staty miał więc może i pare groszy "skapnie"
Najpewniej za darowanie zaległości
arti