Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lao
Junior Member
Od: 07.2018
Offline
#
83480
18.07.2018, 19:06
Ja mam nadzieje, że Imaz jednak odejdzie za gotówkę, jednak jakieś tam staty miał więc może i pare groszy "skapnie"
Lao
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lao
Znajdź inne posty napisane przez Lao