|
Było ich 6 kolegów + siódmy trener a teraz został sam...
kwestia (krótkiego) czasu kiedy przeczytamy, że i Imaz rozwiązał kontrakt.
edit: no tak dr.Alban...
Na 100% już główkuje pod jakim pretekstem zwiać z Krakowa.
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 18.07.2018 o godz. 19:08.
|