Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83479
Stary 18.07.2018, 19:04
Było ich 6 kolegów + siódmy trener a teraz został sam...
kwestia (krótkiego) czasu kiedy przeczytamy, że i Imaz rozwiązał kontrakt.

edit: no tak dr.Alban...
Na 100% już główkuje pod jakim pretekstem zwiać z Krakowa.
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 18.07.2018 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując