|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
El'kabat napisał(a): 
Nie mamy na stadion, kasy jest podobno na 2 mecze. Nie ma nawet mowy teraz o żadnych nowych zawodnikach.
Temat SF
Największa finansowa kula u nogi, czyli Ondrasek siedzi tu jak cymbał, wiedząc jaka jest sytuacja finansowa klubu.
Do kiedy on ma kontrakt?
|
Do grudnia tego roku
|
|