Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83474
Stary 18.07.2018, 16:59
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy na stadion, kasy jest podobno na 2 mecze. Nie ma nawet mowy teraz o żadnych nowych zawodnikach.
Temat SF

Największa finansowa kula u nogi, czyli Ondrasek siedzi tu jak cymbał, wiedząc jaka jest sytuacja finansowa klubu.
Do kiedy on ma kontrakt?
Do grudnia tego roku
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując