Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83471
Stary 18.07.2018, 16:43
Nie mamy na stadion, kasy jest podobno na 2 mecze. Nie ma nawet mowy teraz o żadnych nowych zawodnikach.
Temat SF

Największa finansowa kula u nogi, czyli Ondrasek siedzi tu jak cymbał, wiedząc jaka jest sytuacja finansowa klubu.
Do kiedy on ma kontrakt?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując