|
Nie mamy na stadion, kasy jest podobno na 2 mecze. Nie ma nawet mowy teraz o żadnych nowych zawodnikach.
Temat SF
Największa finansowa kula u nogi, czyli Ondrasek siedzi tu jak cymbał, wiedząc jaka jest sytuacja finansowa klubu.
Do kiedy on ma kontrakt?
|