Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83469
Stary 18.07.2018, 15:03
On ma zarobki na poziomie miliona rocznie,nawet gdyby wymagania obniżył o połowę,to nadal nas nie stać.Jesteśmy na etapie gdzie pozbywamy się zawodników z kontraktami na poziomie 400.000 rocznie, bo zwyczajnie nie stać nas na takie kontrakty,i chcemy zwolnić ich jak najwięcej.


Powinniśmy skupić się na pozyskaniu napastnika ,Kolar zawiódł,Ondrasek jest w stanie zdobyć raptem kilka goli w sezonie.Jeżeli nie stać nas na kontrakt na ekstraklasowego napastnika,to musimy postawić na jakiegoś młodziaka (pod warunkiem,że ma dobre warunki fizyczne) .
Odpowiedz cytując