|
On ma zarobki na poziomie miliona rocznie,nawet gdyby wymagania obniżył o połowę,to nadal nas nie stać.Jesteśmy na etapie gdzie pozbywamy się zawodników z kontraktami na poziomie 400.000 rocznie, bo zwyczajnie nie stać nas na takie kontrakty,i chcemy zwolnić ich jak najwięcej.
Powinniśmy skupić się na pozyskaniu napastnika ,Kolar zawiódł,Ondrasek jest w stanie zdobyć raptem kilka goli w sezonie.Jeżeli nie stać nas na kontrakt na ekstraklasowego napastnika,to musimy postawić na jakiegoś młodziaka (pod warunkiem,że ma dobre warunki fizyczne) .
|