Do Weszło nie zdarzyło mi się linkować, ale dla Carlitosa tym razem zrobię wyjątek. Pogoda za oknem też nie nastraja optymistycznie, to przynajmniej tym tekstem trochę Wam, Panowie, poprawię humory.
Czytajcie całość:
http://weszlo.com/2018/07/18/carlito...l-w-warszawie/ 