Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13179
Stary 18.07.2018, 11:37
Elendil napisał(a):Wyświetl post
temat transferu Carlitosa bedzie i tak wracal jak bumerang pewnie przez kilka miesiecy

Tym niemniej nie ma co tak narzekac, bo jakby nie patrzec:

- sprowadzilismy go do Wisly za darmo
- mial niewysoki kontrakt
- zdobyl 24 gole, dzieki jego grze moglismy sie ekscytowac liga do konca, zamiast paletac sie gdzies w dolnej osemce
- sprzedalismy do za pol miliona euro + ew. bonusy + 30% od nastepnego transferu
- za pol roku odszedlby za darmo

wiadomo, lepiej by bylo nie wzmacniac naszego jakby nie bylo ligowego rywala, ale skoro sie uparl na Legie i odrzucal wszystko inne, to jakie inne wyjscie? klub kokosa i placenie mu za nic? i odejscie za pol roku za darmo...

takze cala historia Carlitosa to i tak dla nas BARDZO DUZA korzysc na przetrzeni roku (a jak Legia sprzeda go za dobry pieniadz, to nawet dluzej).
Lepiej zarobić 500k niż nic, to wiadomo, niemniej powinien być sprzedany znacznie drożej. A skąd ta informacja o % z następnego transferu, bo wydaje mi się, że nie ma o tym mowy?
Odpowiedz cytując