Cytat:
Dlaczego zdecydował się pan odejść z Wisły?
Carlitos: Po pewnym czasie każdy chce zrobić krok do przodu w karierze. I ja właśnie taki wykonałem. O transferze zadecydowały kwestie sportowe, nic więcej. Każdy wie, że Wisła ma problemy finansowe, ale szefowie klubu zawsze byli wobec mnie w porządku. Teraz zarobili na moim transferze i przynajmniej w ten sposób mogłem im się odwdzięczyć.
|
Co to jest za cham i przygłup zarazem, to nie mam pytań
