Czyli uważasz że bycie jak to wyraziłeś pedałem w wolnym czasie, przychodzi w momencie gdy jesteś już na szczycie? Tak w ramach odpoczynku od bycia zbyt wielkim macho
Ja rozumiem, i sam chciałbym żeby wszyscy młodzi zawodnicy, nie tylko Wojtkowski, zapierdalali, gryźli murawę i byli twardsi niż już wcześniej przytaczany Tomilidżons. Ale tak nie jest i nie będzie, nie ma co oceniać chłopa za taką durną, ale jednak tylko zabawę. Wszak nie spędza na malowaniu się 99% wolnego czasu, dajcie ....a spokój.
Pierwszy przykład z brzegu - Meliskon nigdy twardy za bardzo nie był, a jednak wszedł i zamiótł eklapę swego czasu.