Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25450
Stary 17.07.2018, 17:36
CrazyBoy96 napisał(a):Wyświetl post
I to całkiem fajną Ciekawe tylko, jakby wyglądała, gdyby nie tona tapety
Skąd wiesz, że całkiem fajna? Ze zdjęcia?
Odnoszę takie samo wrażenie jak Szprotson - energia nie idzie na piłkę tylko na co innego. Jak tak dalej pójdzie to milionów (nawet złotych) dla Wisły z tego kopacza nie będzie.
Tak jak i nie było z żadnego z tych, którego Sz przywołał
Odpowiedz cytując