Skąd wiesz, że całkiem fajna? Ze zdjęcia?

Odnoszę takie samo wrażenie jak Szprotson - energia nie idzie na piłkę tylko na co innego. Jak tak dalej pójdzie to milionów (nawet złotych) dla Wisły z tego kopacza nie będzie.
Tak jak i nie było z żadnego z tych, którego Sz przywołał