Jeśli będzie grać tam na 9-tce to nie wyobrażam sobie, że nagle przestanie strzelać - jest po prostu za dobry techniczne na polskich drwali, a w Legii ma dodatkowo paru zawodników wokół siebie, którzy odciągną w jakiś sposób uwagę obrońców.
@serek.c2
Jeśli będzie grał samolubnie, a przy tym będzie marnować dogodne sytuacje strzeleckie, to wyląduje na ławce. Tam cały czas do promowania i sprzedania na zachód za grube miliony czeka Niezgoda, u nas nie było żadnej alternatywy
