Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13159
Stary 17.07.2018, 15:04
Kto wie, czy tych lepszych, co ma obok siebie, szybko nie zirytuje swoją egoistyczną postawą - ciężko mi uwierzyć, że zacznie grać zespołowo.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.07.2018 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując