Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25448
Stary 17.07.2018, 14:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
J. Co najwyżej miałem z tego bekę. Ot zrobił z siebie pajaca w komitywie z koleżanką(dziewczyną?), widocznie mu to nie przeszkadza. Nie każdy jest zafiksowany na swoim wizerunku pt 'co inni pomyślą'. Osobiście go rozumiem, bo też mam opinie innych w poważaniu.

i.
Jak widac opinii innych nie ma w poważaniu, bo się do sytuacji ustosunkował
zaleciało kojłczem majkiem prawde mówiac (jak ktos nie wie co to za burak to powiem - typ który wydał ksiązke nt. jak walczyć z hejtem w sieci, po czym przegrał sam z takim hejtem z kretesem )

Niemniej jednak - my, kibice, szczególnie w tym temacie -- komentowac mozemy i powinnismy, wszak po to powstał ten temat.

Wiec był jeden co nosił kapelusze, drogie w ..... Był taki co dla nowego auta w leasingu potrafił podpisać gorszą dla siebie umowe, był taki co po kazdym meczu leciał do burdelu, był taki co słowa po polsku nie potrafił a siedział tu pare lat, był też taki któremu sie wydawało ze jest mega piłkarzem ale głowa swoje a ciało swoje, a i był też taki co sie malował. Ot, szybki przekrój paru lat
Chciałbym KW zapamiętać za co innego, ale dla mnie tylko potwierdził to ze jego koncentracja na piłce to 10% a nie 90%.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując