funkykoval napisał(a):

|
Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie
|
Kto wie czy nie będzie łatwiej. Tu Carlitos ma kilku lepszych obok siebie niż miał w Wiśle.