|
Co pieniądze robią człowiekiem. Pokazują jego małość. Panie Carlitos wstydziłbyś się Pan.
Szkoda swoją drogą, że brakło komunikacji i wspólnej woli do zrobienia dobrego biznesu. Carlitos w ramach podziękowania za wypromowanie powinien dogadać się z naszym zarządem (o ile to w ogóle możliwe) i skoro Legia od dawna już go chciała podbić trochę cenę.
Tyle, że jak on już był taki zakochany to być może za obietnicę wysokiej gaży zadeklarował, że będzie kładł się swoim menago kłody pod nogi Wiśle. Chciałbym się kiedyś dowiedzieć o kulisach tego transferu.
|