Wyświetl pojedynczy post
JendrusNH
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83465
Stary 17.07.2018, 08:12
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
napastnicy w CLJ to Grzybek i Feliks . mozna dawac szanse
Zdarzało mi się z racji wykonywanego zawodu oglądać mecze Wisły CLJ i raczej to że nie ma ich w treningu z 1 drużyną nie jest przypadkiem.

Grzybek skończył wiek juniora i prawdopodobnie odejdzie z klubu bo nie rokuje.

Feliks natomiast piłkarsko wygląda słabo, jest wysoki jak na swój wiek i bardzo dobrze zbudowany więc w walce z rówieśnikami sobie radzi, ale myślę że w seniorach miałby problem z graniem w 3 lidze. Nie ten poziom i moim zdaniem nie jest to przypadek że po powrocie z Francji (szkolił się w Nantes) żaden z klubów, które mają lepsze drużyny CLJ niż nasze o niego nie zabiegał. On też właśnie skończył wiek juniora.

Ogólnie to z tej drużyny CLJ każdy kto prezentuje jako taką wartość trenuje z 1 drużyną, może oprócz Morysa (bardzo dobrze pokazał się w sparingu Garbarnii) który prawdopodobnie odejdzie z klubu żeby grać w seniorach.
Odpowiedz cytując