lukas14 napisał(a):

|
napastnicy w CLJ to Grzybek i Feliks . mozna dawac szanse
|
Zdarzało mi się z racji wykonywanego zawodu oglądać mecze Wisły CLJ i raczej to że nie ma ich w treningu z 1 drużyną nie jest przypadkiem.
Grzybek skończył wiek juniora i prawdopodobnie odejdzie z klubu bo nie rokuje.
Feliks natomiast piłkarsko wygląda słabo, jest wysoki jak na swój wiek i bardzo dobrze zbudowany więc w walce z rówieśnikami sobie radzi, ale myślę że w seniorach miałby problem z graniem w 3 lidze. Nie ten poziom i moim zdaniem nie jest to przypadek że po powrocie z Francji (szkolił się w Nantes) żaden z klubów, które mają lepsze drużyny CLJ niż nasze o niego nie zabiegał. On też właśnie skończył wiek juniora.
Ogólnie to z tej drużyny CLJ każdy kto prezentuje jako taką wartość trenuje z 1 drużyną, może oprócz Morysa (bardzo dobrze pokazał się w sparingu Garbarnii) który prawdopodobnie odejdzie z klubu żeby grać w seniorach.