Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83464
Stary 17.07.2018, 07:35
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Ondrasek i Kolar z kolei jaki poziom dają? III-ligowy? II-ligowy? I-ligowy? Po tym co do tej pory wszyscy widzieliśmy na pewno nie ekstraklasowy.
Ondrasek nie jest zly, niestety ma problemy ze zdrowiem.
Odpowiedz cytując