Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13155
Stary 16.07.2018, 21:52
nie dość że świetny piłkarz to jeszcze świetny człowiek. Kto wie, może i jeszcze razem z Błaszczykowskim u nas będą kończyć kariery

Tak w sumie zastanawiałem się, czemu nigdy nie przebił się do reprezentacji. Oczywiście rozumiem, że Brazylia ma tabuny piłkarzy grających w najlepszych klubach, ale on nawet nie dostał szansy, poza U-20.
Odpowiedz cytując