wiesniak842 napisał(a):

|
Dla mnie to straszne jest juz samo wrzucanie jakichs zjebanych fotek z wind, w rurkach, z dziubkami na jakies zjebane portale internetowe ale chyba jestem poprostu juz za stary zeby to zrozumiec. Niech ktos mlodszy mi napisze, dlaczego teraz panuje taka zjebana moda, skad to sie wzielo?
|
chyba jestem młodszy i też tego nie ogarniam.nie długo to będą wrzucać zdjęcia swojego porannego srania oczywiście w asyście pomalowanego jakimiś szminkami ryja