Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25429
Stary 16.07.2018, 18:23
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Już był taki jeden ananas co robił sobie fotkę koszulki a w tle ku*as
IQ 77 .

A co do zdjęcia to mam nadzieje, że w klubie dostanie reprymendę. Niech godnie reprezentuje klub, a nie takie coś. Może go Mały naprostuje .
Odpowiedz cytując