|
"No i co ? Mamy sie kvrwa malowac jak Tommy Lee w sciganym?
(wiem ze zbieznosc )"
Jasne że nie, ale bez przesady że jak rurki włoży (np. Ivan) czy mu tam koleżanka maźnęła mascarą po gębie (Wojtkowski) to pocisk że na stówę pedzio. Choć zdjęcia Wojo, powiedzmy, "niekorzystne".
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 16.07.2018 o godz. 16:20.
|