Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25426
Stary 16.07.2018, 16:17
"No i co ? Mamy sie kvrwa malowac jak Tommy Lee w sciganym?

(wiem ze zbieznosc )"

Jasne że nie, ale bez przesady że jak rurki włoży (np. Ivan) czy mu tam koleżanka maźnęła mascarą po gębie (Wojtkowski) to pocisk że na stówę pedzio. Choć zdjęcia Wojo, powiedzmy, "niekorzystne".
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 16.07.2018 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując