Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25425
Stary 16.07.2018, 16:16
ja pomyślałem że takie coś to wstyd dla klubu. co następne? wyjdzie na boisko wymalowany? bo to ze włosy układają przed meczem kilka godzin to juz nikogo nie dziwi. a co mi tam, zagram dzisiaj z pełnym makijażem
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując