|
Felix jest niestety topornie techniczny ale za to ma chęci, ambicje i fizycznie nie dostaje podwzględcem budowy ciała. Według mnie materiał max na 2-3 lige w tym momencie musi duzo pracować nad sobą.
Plewka da nam dużo pociechy 1-2 lata bedzie solidnym zawodnikiem jestem tego pewien.
|