Arked napisał(a):

|
Temu niby nie, że jak ktoś się nie potrafi się wyróżnić nawet w juniorskich rozgrywkach to nie ma czego szukać w dorosłej piłce. Miejmy jakieś standardy. Nie porównujmy też Kolara i Ondraska do zawodników o potencjalne prawdopodobnie A-klasowym.
|
Zobaczymy jak będzie. Ale każdy kiedyś miał potencja A-klasowy i część sie rozwinęła. Każde pół roku dla młodego piłkarza to czasem inna "epoka". Uwzględniaj czynnik czasu i zmiany w swoich rozważaniach.