|
"Co to ....a za pedziu ? Kup sobie jeszcze chłopczyku rurki w zarze i różowy plecaczek".
Akurat rurki to nosi masa piłkarzy, znanych też z Wisły. Pierwszy z brzegu przychodzi mi do głowy Ivan Gonzalez. Pewnie masa innych, ale nie oglądam nałogowo ich zdjęć spoza boiska.
Poza tym, sorry, ale myślenie - długie włosy - gej, rurki - gej, białe spodnie - gej to niziny umysłowe. Przykładowo np. Elton John, George Michael, Ricky Marin noszą/nosili najczęściej krótkie włosy i szerokie spodnie a byli/są parówami. Z drugiej strony Lemmy Kilmister czy Tommy Lee zwykle nosili długie włosy, rurki, a ten drugi nawet się malował, a byli dupcyngiery (znaczy się hetero) aż miło.
A co do wojska, że jakoby służba wojskowa miała coś zmienić - come on, Spartanie walczyli jeden za wszystkich... w "300", bo byli pedziami, Aleksander Macedoński był biseksualistą, a np. u nazistów w III Rzeszy była masa homo - pierwszy przykład np. Ernst Rohm, szef SA. A co jak co armię mieli dobrą.
Także pozory mylą. Nawet taki pedalski guru jak Jacyków ma syna więc co my o Wojtkowskim możemy tak naprawdę powiedzieć? Ale wiem, prości ludzie lubią trzymać się stereotypów.
|