Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25422
Stary 16.07.2018, 16:02
"Co to ....a za pedziu ? Kup sobie jeszcze chłopczyku rurki w zarze i różowy plecaczek".


Akurat rurki to nosi masa piłkarzy, znanych też z Wisły. Pierwszy z brzegu przychodzi mi do głowy Ivan Gonzalez. Pewnie masa innych, ale nie oglądam nałogowo ich zdjęć spoza boiska.



Poza tym, sorry, ale myślenie - długie włosy - gej, rurki - gej, białe spodnie - gej to niziny umysłowe. Przykładowo np. Elton John, George Michael, Ricky Marin noszą/nosili najczęściej krótkie włosy i szerokie spodnie a byli/są parówami. Z drugiej strony Lemmy Kilmister czy Tommy Lee zwykle nosili długie włosy, rurki, a ten drugi nawet się malował, a byli dupcyngiery (znaczy się hetero) aż miło.


A co do wojska, że jakoby służba wojskowa miała coś zmienić - come on, Spartanie walczyli jeden za wszystkich... w "300", bo byli pedziami, Aleksander Macedoński był biseksualistą, a np. u nazistów w III Rzeszy była masa homo - pierwszy przykład np. Ernst Rohm, szef SA. A co jak co armię mieli dobrą.



Także pozory mylą. Nawet taki pedalski guru jak Jacyków ma syna więc co my o Wojtkowskim możemy tak naprawdę powiedzieć? Ale wiem, prości ludzie lubią trzymać się stereotypów.
Odpowiedz cytując