Arked napisał(a):

|
Dawać szansę strzelcom kolejno 5 i 4 bramek w juniorskich rozgrywkach?
|
A czemu niby nie? Kolar i Ondrasek urodzili równe "0" w zeszłym sezonie. Zresztą dawanie szansy nie znaczy że będą to nasi podstawowi napastnicy, ale że od czasu do czasu wejdą z ławki.