|
Nie no, ten wjazd autem do fryzjera był nawet zabawne. To natomiast jest już lekko żenujące. Piłkarz to nie tylko jego gra, ale także zachowanie poza boiskiem.
Nie chce przez to powiedziec, że każdy piłkarz ma być macho i w ogóle Rambo, ale bycie malowanym przez koleżankę? Dobrze ze jeszcze w sukience nie siedzi
|