jak widzisz, temat to jest komentarze ,ploteczki, tatauże.
wiec chyba mozemy sobie pokomentowac ze wg. niektorych wyglada jak ....a i zachowuje sie jak zniewieściała ....a? Od tego przeciez jest ten temat.
a co do tego ze 95% rownieśników bawi się tak samo (domniemuje ze albo masz dziecko w tym wieku, albo sam jestes tym dzieckiem) to juz inna sprawa, wg. mnie dość przykra.
Oczywiscie, z racji tego ze wrzucila to jego towarzyszka, on jest czysty...

Tyle ze zapomina ze jego nazwisko to rowniez jego marka, no ale widocznie w takim kierunku chce ja prowadzić, myśle ze ma duze szanse na zostanie szafiarką.
Oczywiscie, nie wiemy jakie jest zdanie grajka, skoro pozwolił wrzucić cos takiego w sieć - to mu sie podobało.
Niestety to miecz obusieczny, w przypadku jak jego gra będzie kulała zamiast kurew z trybun beda latać szminki i inne akcesoria zwiazane z makijażem
Osobiscie zycze chlopakow by był rozliczany z gry a nie tego co wrzuca w internet, ale to wszystko zalezy wyłacznie od niego...