https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...88721108357120
Jeśli to prawda, to Was przepraszam i biję się w pierś. Natomiast w sobotę byłem osobiście w Wiślackim Świecie i tam poinformowano mnie o tym, że nowe koszulki trafią do sprzedaży w połowie sierpnia!
W takim razie warto zaopatrzyć się w koszulkę jeszcze przed meczem

!