Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25407
Stary 16.07.2018, 09:37
Toeju napisał(a):Wyświetl post
I o co macie ból dupy?
Że spędza czas ze swoją koleżanką, bawiąc się jak 95% nastolatków w jego wieku?
dwie koleżanki bawią się jak lubią... co w tym złego ? a tak naprawdę względna stabilizacja robi z ludzi pokemonów...do tego media dokładają swoje... Aby zdobyć sukces w tym sporcie musisz zapierdalać na siłownie a do kosmetyczki....do tego mentalnie musisz być wojownikiem, a nie ....eczką....
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.07.2018 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując