Toeju napisał(a):

I o co macie ból dupy?
Że spędza czas ze swoją koleżanką, bawiąc się jak 95% nastolatków w jego wieku?
|
dwie koleżanki bawią się jak lubią... co w tym złego ?

a tak naprawdę względna stabilizacja robi z ludzi pokemonów...do tego media dokładają swoje... Aby zdobyć sukces w tym sporcie musisz zapierdalać na siłownie a do kosmetyczki....do tego mentalnie musisz być wojownikiem, a nie ....eczką....