Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83452
Stary 16.07.2018, 07:59
Nie mając pieniędzy i grając jednym napastnikiem to nie ma sensu transfer kolejnego, mamy Kolara i Ondraska - niech grają oni, najwyżej wspomożenie Małym i RB9 i jakoś zleci sezon
Odpowiedz cytując