s1mone napisał(a):

|
Nie ma po co kombinować z Czechami i Słowakami. Jakoś ich mimo wszystko próżno było nawet szukać na mundialu. Nie dajmy się zwariować. Obecny kurs z młodymi piłkarzami z kraju wydaje się idealny pod obecne realia finansowe. Poza pozycją napastnika spokojnie mamy kim grać.
|
Mamy w CLJ jakiegoś dobrze rokującego napastnika czy jedynym "młodym", który na tej pozycji "rokuje" jest 23-letni Drzazga? A może komuś da się sensownie zmienić pozycję tak jak Piszczek kiedyś był napastnikiem a stał się prawym obrońcą? Skutecznością niedawno imponował mi Bartosz, ale odnoszę wrażenie, że jest trochę surowy technicznie.