s1mone napisał(a):

|
Nie ma po co kombinować z Czechami i Słowakami. Jakoś ich mimo wszystko próżno było nawet szukać na mundialu. Nie dajmy się zwariować. Obecny kurs z młodymi piłkarzami z kraju wydaje się idealny pod obecne realia finansowe. Poza pozycją napastnika spokojnie mamy kim grać.
|
Myślę o sytuacji kryzysowej wiadomo jakich mamy szklanych piłkarzy na tej pozycji i gdyby nagle potrzeba był kogoś na juz podpisać.
Szukać młodych to jest chyba nasza jedyna nadzieja i to tez nie zbyt wielka na wyjście szybko na prostą.