Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
13146
15.07.2018, 15:19
http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85