alexx6 napisał(a):

|
Kiedyś mieliśmy plany żeby podbić Europę, teraz chcesz być satelitą jakiegoś klubu z Belgii. Żałosne
|
Bliżej są Czechy.Taka Sparta ma aż 41 osobową kadre,Slavia i Pilzno po 29 zawodników.Czeski futbol od lat słynie z bardzo dobrego szkolenia dzieci i młodzieży