Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83437
Stary 15.07.2018, 12:15
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś mieliśmy plany żeby podbić Europę, teraz chcesz być satelitą jakiegoś klubu z Belgii. Żałosne
No tak, lepiej ściągać zagranicznych 27-letnich nonameów, którzy nie zagrali w życiu na najwyższym poziomie ligowym i którzy i tak potem odejdą za grosze.
Odpowiedz cytując