alexx6 napisał(a):

|
Kiedyś mieliśmy plany żeby podbić Europę, teraz chcesz być satelitą jakiegoś klubu z Belgii. Żałosne
|
No tak, lepiej ściągać zagranicznych 27-letnich nonameów, którzy nie zagrali w życiu na najwyższym poziomie ligowym i którzy i tak potem odejdą za grosze.