roztropny napisał(a):

Wątpliwe,że jakaś drużyna z poważnej lig,zdecyduje się na wypożyczenie do nas.
Gramy w słabej lidze,czeka nas zażarta walka o utrzymanie,zwyczajnie nie mamy żadnych argumentów aby zachęcić do takiej współpracy.
|
Jest część zawodników, która tam się nie przebija. Umowa transferowa np. może dotyczyć możliwości odkupu takiej jak często stosuje Real czy u nas Legia. Tylko nie za kwotę za jaką wrócił Wieteska do L, ale trochę bardziej sensowniejszą. Kluby belgijskie czy holenderskie mają dobre szkolenie i dobry scouting. Czasem ktoś się nie przebija, ale u nas dałby spokojnie radę. Kwestia tego co my mamy do zaoferowania, ale na tym etapie potrzebujemy: stabilnego wyniku sportowego (utrzymanie), corocznego jakiegoś wpływu transferowego i wprowadzania młodych wychowanków. Taki młody wypożyczony też może by pozwolił nam sobie wyrobić na rynku opinię kuźni. Wtedy będziemy w kręgu zainteresowań ciekawszych graczy a i na naszych może będą trochę lepsze oferty.