Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83435
Stary 15.07.2018, 12:09
roztropny napisał(a):Wyświetl post
Wątpliwe,że jakaś drużyna z poważnej lig,zdecyduje się na wypożyczenie do nas.
Gramy w słabej lidze,czeka nas zażarta walka o utrzymanie,zwyczajnie nie mamy żadnych argumentów aby zachęcić do takiej współpracy.
Jest część zawodników, która tam się nie przebija. Umowa transferowa np. może dotyczyć możliwości odkupu takiej jak często stosuje Real czy u nas Legia. Tylko nie za kwotę za jaką wrócił Wieteska do L, ale trochę bardziej sensowniejszą. Kluby belgijskie czy holenderskie mają dobre szkolenie i dobry scouting. Czasem ktoś się nie przebija, ale u nas dałby spokojnie radę. Kwestia tego co my mamy do zaoferowania, ale na tym etapie potrzebujemy: stabilnego wyniku sportowego (utrzymanie), corocznego jakiegoś wpływu transferowego i wprowadzania młodych wychowanków. Taki młody wypożyczony też może by pozwolił nam sobie wyrobić na rynku opinię kuźni. Wtedy będziemy w kręgu zainteresowań ciekawszych graczy a i na naszych może będą trochę lepsze oferty.
Odpowiedz cytując