Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
Od: 01.2018
Offline
#
83434
15.07.2018, 11:57
Wątpliwe,że jakaś drużyna z poważnej lig,zdecyduje się na wypożyczenie do nas.
Gramy w słabej lidze,czeka nas zażarta walka o utrzymanie,zwyczajnie nie mamy żadnych argumentów aby zachęcić do takiej współpracy.
roztropny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do roztropny
Znajdź inne posty napisane przez roztropny